Cyganicha   Jasnowidzenie   Jasnosłyszenie   Interpretacja snów   Wizje   Intuicja                                    Oczyszczanie energetyczne   Bioenergoterapia   Zdejmowanie klątw i uroków   Wróżby

Jasnowidz  Wróżka  Cyganicha

                              Bo w oczach tkwi siła duszy - Paulo Coelho
                 Nauka rozumienia naszych snów jest jak nauka języka naszego serca - Ann Faraday

Ezoteryka jest obecna w moim życiu od kiedy sięgnę pamięcią, a wróżę od ponad 25 lat.
Każda sesja u mnie jest indywidualna. Zawsze staram się pomóc, każdemu. Potrafię podtrzymać na duchu. W czarnej dziurze zwątpienia staram się na nowo rozpalić promyk nadziei, podpowiadając co można zmienić w trudnych momentach swojego życia. Mówię o tym co jest obecnie oraz o przyszłości bliższej i tej dalszej.

Od zawsze miałam wokół siebie mnóstwo ludzi, którzy zwracali się do mnie z prośbą o pomoc. Już jako dziecko widziałam i czułam więcej niż inni. Łatwo nawiązuję kontakt. Wiele osób ceni mój optymizm, empatię i ciepło jakie przekazuję. Jestem otwarta na ludzi i problemy każdego z osobna. Zawsze wychodzę z sercem na dłoni. Staram się dodać dużo otuchy człowiekowi, która sprawia, że można dostrzec świat w lepszych barwach.
Nie wydaję prywatnych opinii, a wspieram i nakierowuję na właściwe tory tak, aby nikt nie czuł się przegrany. Nie mówię jak masz postąpić, ale doradzam, wskazuję drogę. Wyboru dokonujesz Ty.

W trakcie rozmowy, seansu czy wróżby wykorzystuję swoje zdolności ezoteryczne
tj. jasnowidzenie, jasnosłyszenie, intuicję, wizje, przeczucia i wróżby z kart. 
Oczyszczanie energetyczne i wsparcie duchowe.

Od wielu lat mam różne wizje dotyczące wydarzeń w życiu moim, najbliższych jak i osób nieznanych mi osobiście. Wizje te potrafię rozpoznać, wiem co znaczą. Mam je nie tylko w czasie wyciszenia, kiedy jestem sama. Mają one miejsce również w obecności innych osób, czy podczas rozmów telefonicznych. Nie przeszkadza mi obecność innych ludzi. 
Mam też wizje dotyczące nieznanych mi osobiście osób spotykanych w podróży, na ulicy, w sklepie. To jest różnie w tym wypadku: wizja, Głos, przeczucie. Przykładów na doświadczone dotychczas przeze mnie wizje mogłabym podawać bardzo dużo.

Wróżę z kart klasycznych, anielskich, cygańskich.
Porady w każdej dziedzinie życia: miłość, dom, partnerstwo, rodzina, przyjaźń, praca, finanse, biznes, wsparcie i rozwój duchowy, niekonwencjonalne metody uzdrawiania.

Jak pomagam

Metody działania:
Jasnowidzenie, Interpretacja snów, Karty anielskie, Karty cygańskie, Karty klasyczne, Bioenergoterapia, Oczyszczanie energetyczne,
Zdejmowanie klątw i uroków, Seans przy pomocy zdjęcia, Numerologia.

Dziedziny: 
zdrowie, miłość, partnerstwo, przyjaźń, dom, rodzina, rozwój duchowy, wsparcie duchowe, niekonwencjonalne metody uzdrawiania, praca, finanse, biznes. 
Kreator www - przetestuj za darmo