Cyganicha   Jasnowidzenie   Jasnosłyszenie   Interpretacja snów   Wizje   Intuicja                                    Oczyszczanie energetyczne   Bioenergoterapia   Zdejmowanie klątw i uroków   Wróżby

REFERENCJE  I  PODZIĘKOWANIA                                                                 DO POCZYTANIA, POSŁUCHANIA, OBEJRZENIA

Kilka przykładowych Referencji od Osób korzystajacych z moich usług:

1. Cyganichę  poznałam 12 lat temu i od tamtej pory zawsze jak mam jakiś problem zwracam się właśnie do niej.
Moim zdaniem jest wszechstronnie utalentowaną osobą, ponieważ zajmuje się:
* interpretacją snów 
* wróżbami 
* jasnowidzeniem.
Cyganichy  interpretacje snów wyróżniają sie tym, że wkłada w to całe swoje serce, energię i dogłębnie opisuje, tłumaczy każdy sen, aby był dla każdego zrozumiały. Cechuje ją sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność. Zawsze kiedy zwracałam sie z prośbą o wróżbę byłam pewna, że mi pomoże, ponieważ do każdego człowieka podchodzi indywidualnie, stara się pomóc jak najlepiej potrafi i nie zostawia nikogo bez odpowiedzi. Posiada zdolności jasnowidzenia; zawsze kiedy ktoś ma jakiś problem stara się pomóc na wszelkie możliwe sposoby. Jak wcześniej wspomniałam z Cyganichą poznałam sie 12 lat temu i wiem, że jej interpretacje snów, wróżby, jasnowidzenie sprawdzają sie w 100% i jestem pewna, że nie tylko ja tak uważam. Poleciłabym Cyganichę każdej osobie, która potrzebuje pomocy, ponieważ moim zdaniem jest to osoba godna zaufania. Ponadto jest osobą empatyczną, ciepłą, otwartą, życzliwą. Gdyby było więcej takich osób świat byłby o wiele lepszy. 

2. Jestem pod ogromnym wrażeniem zdolności i umiejętności wróżbiarskich tej osoby. To niesamowite, ale wszystkie postawione przez nią wróżby sprawdziły się w 100%. Jestem pełna podziwu. Jest bardzo dobra w tym co robi, widać jej pełne zaangażowanie i profesjonalizm w odczytywaniu przekazu kart. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie wróżbiarskie, a do tego ma niezwykłą intuicję i dar „widzenia,czucia pewnych rzeczy”. Potrafi bardzo trafnie interpretować karty. Szczególnie cenię w niej to, że udziela prawdziwych wróżb, nie mówi  tego co osoba korzystająca z porady chceusłyszeć ale to co tak naprawdę mówią karty, a jej odpowiedzi są zawsze konkretne, rzeczowe i jasne i co ważne są tylko i wyłącznie „przekazem kart”.Oprócz tego, że jest  profesjonalną wróżką, jest do tego bardzo serdeczną i ciepłą osobą, pełną pozytywnej energii i empatii. Zawsze można liczyć na jej pomoc, wsparcie, ciepłe słowo. Jest takim Aniołem w ludzkiej postaci niosącym pomoc ludziom, którzy znaleźli się na zakręcie życiowym i nie tylko takim.

Odkąd pierwszy raz otrzymałam od wróżki Cyganichy wróżbę cały czas do niej wracam. Ogromnie jestem wdzięczna za wszystkie otrzymane porady i  szczerze polecam innym osobom!


3.  Jest mi niezmiernie  miło  i czuję się zaszczycona, że mogę wyrazić swoją opinię o tej osobie.  Dzięki bezinteresowniej  pomocy Cyganichy  ponownie zaczynam układać swoje życie.
Z nadzieją patrzę w przyszłość i nie oglądam się za siebie.  Jej otwartość i serce do innych ludzi jest nie do opisania. Potrafi dać nadzieję i nie "zdeptać człowieka" jest  prawdziwym przyjacielem, który nie ocenia, nie wydaje prywatnych opinii  a wspiera i nakierowuje na właściwe tory tak, aby nikt nie czuł się przegrany. Wielokrotnie korzystałam z  Jej pomocy przy interpretacji snów. Nie wiem jak Cyganeczka to robi ale odczytuje wnętrze człowieka jak w lustrzanym odbiciu. Na każdym kroku mnie zaskakuje i pokuszę się o stwierdzenie skąd  to wie? Myślę że ma wielki dar, którym się dzieli. Dzięki tym zdolnościom  jasnowidzenia nie raz mogłam się przekonać  jaka jest prawda wokół mnie, mojego męża choć nie zawsze było  cudownie. Pozwoliło mi to stawić czoła trudnościom  i na nowo ujrzeć świat w kolorowych barwach bo po burzy jest zawsze słońce. I tak właśnie się czuję  po rozmowie i udzielonej pomocy przez Cyganichę: radośnie, tchnięta nadzieją, czasem potrzebuję tylko potwierdzenia słuszności swoich wyborów. 
Każda rozmowa z Cyganichą jest jak wizyta u świetnej klasy terapeuty. Dzis już wiem, że wszystko dzieje się po "coś" i nic nie jest przypadkowe.  Z nieocenionej pomocy tej wspaniałej osoby korzystam od ponad 8 lat, zawsze wracam, czy po  wróżbę z  kart, interpretację snów, czy też przekaz z jasnowidzenia także z odczytu ze zdjęć. Polecam  z całego serca  tą wspaniałą,  otwartą na ludzi i  ich problemy osobę, która zawsze wychodzi z sercem na dłoni. Nigdy się nie myli - sprawdzalność wróżb, interpretacji snów, czy jasnowidzenia niemal 100%. Bardzo gorąco polecam wszystkim  tak kochaną osobę jaką jest Cyganicha.

4. Z usług Cyganichy korzystam od siedmiu lat głównie prosząc ją o interpretację snów.
W tym temacie ma ona duży talent i wyczucie.
Nie jeden raz potrafiła trafnie określić to co dzieje się w moich myślach, a przeniosło się na sny.
Z jej pomocy korzystam, jestem zadowolona i na pewno będę korzystać dalej.
Każdemu mogę ją polecić, ponieważ ma duże zdolności, ale także dobre serduszko i chęć pomocy innym.

5.  Z całego serca mogę polecić Cyganiszkę jest bardzo życzliwa i lubi pomagać innym, jest bardzo serdeczna i otwarta, zawsze chętnie pomaga. Wielokrotnie korzystałam z interpretacji snów oraz wróżb. Za każdym razem wróżby były niezwykle trafne, świetnie opisują stan obecny jak również przyszłość, u mnie się wszystko sprawdza. Z wielkim wyczuciem i niezwykle profesjonalnie interpretuje sny, nie dość, że przepowiednie opisują doskonale stan faktyczny oraz przyszłość, potrafi również dodać dużo otuchy człowiekowi, że powoli można dostrzec świat w lepszych barwach, gdy już czasem braknie nadziei. Niezwykle duża sprawdzalność sprawia, że się do Niej wraca :)

Na wszelkie pytania odpowiada szybko i szczegółowo. Posiada duże wyczucie oraz doświadczenie poparte doskonałą intuicją oraz „czymś” co rzadko się u wróżących zdarza. Wielokrotnie korzystałam z Jej porad i wróżb i jestem bardzo, bardzo zadowolona i bardzo bardzo polecam.


6. Z Cyganichy rad i wskazówek korzystałam wielokrotnie za co oczywiście bardzo dziekuję.  Praca, którą wykonuje na rzecz innych nieszczęśliwych osób jest ogromna i godna polecenia.

Wróżby i jasnowidzenia są doskonałe i sprawdzają się o czym niejednokrotnie przekonałam się prosząc o wróżbę, czy interpretację snów.

Uważam, że Cyganicha jest niesamowita w tym co robi, zwłaszcza, że to co czyta w kartach ma odzwierciedlenie w moim życiu.

Polecam wszystkim nieszczęśliwym, zagubionym Cyganichę, bo to dzięki Jej wskazówkom i rozmowie ponownie zobaczycie światełko w tunelu.


7. Cieszę sie, że mam sposobność i mogę wyrazić swoje skromne zdanie na temat Cyganichy. Jednym określeniem w dwóch słowach: Anioł w Człowieku.
Cyganicha na dzień dobry potrafi podtrzymać człowieka na duchu,w czarnej dziurze zwątpienia, pomoże rozpalić na nowo promyk nadziei. Jest osobą życzliwą, pogodną i bardzo pomocną. W snach czyta jak w książce, a rozłożone karty nie mają przed Nią żadnych tajemnic. Mogłam liczyc na Jej pomoc wielokrotnie i jestem Jej za to bardzo wdzięczna.
To może wydać sie dziwne, ale kiedy tylko mam możliwość rozmowy z Nią, czuję bijące od Niej cieplo i jakiś wewnętrzny spokój. Wystarczy zamienić z Nią kilka słów, a zagląda do ludzkiego wnętrza jak do studni. Ona jest niesamowitą osobą i ja osobiście wdzieczna jestem losowi, że postawił Ją na mojej drodze. Polecam Ją Wam serdecznie i z całego serca.


http://slajdzik.pl/slajd/dla-cyganeczki-60511


http://slajdzik.pl/slajd/dla-cyganeczki-na-dobranoc-56931


http://slajdzik.pl/slajd/odnawiam-dusze-97753

Zapraszam

708 688 931   4.26 zł brutto za minutę rozmowy 
Kreator www - przetestuj za darmo