Cyganicha   Jasnowidzenie   Jasnosłyszenie   Interpretacja snów   Wizje   Intuicja                                    Oczyszczanie energetyczne   Bioenergoterapia   Zdejmowanie klątw i uroków   Wróżby

REFERENCJE  I  PODZIĘKOWANIA                                                                 DO POCZYTANIA, POSŁUCHANIA, OBEJRZENIA

Kilka przykładowych Referencji od Osób korzystajacych z moich usług

1. Cyganichę  poznałam 3 lata temu i od tamtej pory zawsze jak mam jakiś problem zwracam się właśnie do niej.
Moim zdaniem jest wszechstronnie utalentowaną osobą, ponieważ zajmuje się:
* interpretacją snów 
* wróżbami 
* jasnowidzeniem 
Cyganichy  interpretacje snów wyróżniają sie tym, że wkłada w to całe swoje serce, energię i dogłębnie opisuje, tłumaczy każdy sen, aby był dla każdego zrozumiały. Cechuje ją sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność. Zawsze kiedy zwracałam sie z prośbą o wróżbę byłam pewna, że mi pomoże, ponieważ do każdego człowieka podchodzi indywidualnie, stara się pomóc jak najlepiej potrafi i nie zostawia nikogo bez odpowiedzi. Posiada zdolności jasnowidzenia; zawsze kiedy ktoś ma jakiś problem stara sie pomóc na wszelkie możliwe sposoby. Jak wcześniej wspomniałam z Cyganichę poznałam sie 3 lata temu i wiem, że jej interpretacje snów, wróżby, jasnowidzenie sprawdzają sie w 100% i jestem pewna, że nie tylko ja tak uważam. Poleciłabym Cyganichę każdej osobie, która potrzebuje pomocy, ponieważ moim zdaniem jest to osoba godna zaufania. Ponadto jest osobą empatyczną, ciepłą, otwartą, życzliwą. Gdyby było więcej takich osób świat byłby o wiele lepszy. 

2. Jestem pod ogromnym wrażeniem zdolności iumiejętności wróżbiarskich tej osoby. To niesamowite, ale wszystkie postawioneprzez nią wróżby sprawdziły się w 100%. Jestem pełna podziwu. Jest bardzo dobraw tym co robi, widać jej pełne zaangażowanie i profesjonalizm w odczytywaniuprzekazu kart. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie wróżbiarskie, a do tegoma niezwykłą intuicję i dar „widzenia,czucia pewnych rzeczy”. Potrafi bardzo trafnie interpretować karty. Szczególniecenię w niej to, że udziela prawdziwych wróżb, nie mówi  tego co osoba korzystająca z porady chceusłyszeć ale to co tak naprawdę mówią karty, a jej odpowiedzi są zawszekonkretne, rzeczowe i jasne i co ważne są tylko i wyłącznie „przekazem kart”.Oprócz tego, że jest  profesjonalnąwróżką, jest do tego bardzo serdeczną i ciepłą osobą, pełną pozytywnej energiii empatii. Zawsze można liczyć na jej pomoc, wsparcie, ciepłe słowo. Jest takimAniołem w ludzkiej postaci niosącym pomoc ludziom, którzy znaleźli się nazakręcie życiowym i nie tylko takim.

Odkąd pierwszy raz otrzymałam od wróżki Cyganichywróżbę cały czas do niej wracam. Ogromnie jestem wdzięczna za wszystkieotrzymane porady i  szczerze polecaminnym osobom!


3.  Jest mi niezmiernie  miło  i czuję się zaszczycona że mogę wyrazić swoją opinię o tej osobie.  Dzięki bezinteresowniej  pomocy Cyganichy  ponownie zaczynam układać swoje życie.
Z nadzieją patrzę w przyszłość i nie oglądam się za siebie.  Jej otwartość i serce do innych ludzi jest nie do opisania. Potrafi dać nadzieję i nie "zdeptać człowieka" jest  prawdziwym przyjacielem, który nie ocenia, nie wydaje prywatnych opinii  a wspiera i nakierowuje na właściwe torty tak aby nikt nie czuł się przegrany. Wielokrotnie korzystałam z  Jej pomocy przy interpretacji snów. Nie wiem jak Cyganeczka to robi ale odczytuje wnętrze człowieka jak w lustrzanym odbiciu…. Na każdym kroku mnie zaskakuje i pokuszę się o stwierdzenie skąd  to wie? Myślę że ma wielki dar którym się dzieli. Dzięki tym zdolnościom  jasnowidzenia nie raz mogłam się przekonać  jaka jest prawda wokół mnie, mojego męża choć nie zawsze było  cudownie. Pozwoliło mi to stawić czoła trudnościom  i na nowo ujrzeć świat w kolorowych barwach bo po burzy jest zawsze słońce . I tak właśnie się czuję  po rozmowie i udzielonej pomocy przez Cyganichę :radośnie, tchnięta nadzieją, czasem potrzebuję tylko potwierdzenia słuszności swoich wyborów. 
Każda rozmowa z Cyganichą jest jak wizyta u świetnej klasy terapeuty. Dzis już wiem, że wszystko dzieje się po " coś" i nic nie jest przypadkowe.  Z nieocenionej pomocy tej wspaniałej osoby korzystam od ponad 2 lat, zawsze wracam… czy po  wróżbę z  kart, interpretację snów czy też przekaz z jasnowidzenia także z odczytu ze zdjęć. Polecam  z całego serca  tą wspaniałą,  otwartą na ludzi i  ich problemy osobę która zawsze wychodzi z sercem na dłoni. Nigdy się nie myli- sprawdzalność wróżb, interpretacji snów czy jasnowidzenia niemal 100%. Bardzo gorąco polecam wszystkim  tak kochaną osobę jaką jest Cyganicha.

4. Z usług Cyganichy korzystam od roku głównie prosząc ją o interpretacje snów.
W tym temacie ma ona duży talent i wyczucie.
Nie jeden raz potrafiła trafnie określić to co dzieje się w moich myślach a przeniosło się na sny.
Z jej pomocy korzystam, jestem zadowolona i napewno będę korzystać dalej.
Każdemu mogę ją polecić ponieważ ma duże zdolności, ale także dobre serduszko i chęć pomocy innym.

5.  Z całego serca mogę polecić Cyganiszkę jest bardzo życzliwa i lubi pomagać innym, jest bardzo serdeczna i otwarta, zawsze chętnie pomaga. Wielokrotnie korzystałam z interpretacji snów oraz wróżb, za każdym wróżby były niezwykle trafne, świetnie opisują stan obecny jak również przyszłość, u mnie się wszystko sprawdza. Z wielkim wyczuciem i niezwykle profesjonalnie interpretuje sny, nie dość że przepowiednie opisują doskonale stan faktyczny oraz przyszłość, potrafi również dodać dużo otuchy człowiekowi, że powoli można dostrzec świat w lepszych barwach, gdy już czasem braknie nadziei. Niezwykle duża sprawdzalność sprawia że się do Niej wraca :)

Na wszelkie pytania odpowiada szybko i szczegółowo. Posiada duże wyczucie oraz doświadczenie poparte doskonała intuicją oraz „czymś” co rzadko się u wróżących rzadko zdarza. Wielokrotnie korzystałam z jej porad i wróżb i jestem bardzo, bardzo zadowolona i bardzo bardzo polecam.


6. Z Cyganichy rad i wskazówek korzystałam wielokrotnie za co oczywiście bardzo dziekuję.  Praca, którą wykonuje na rzecz innych nieszczęśliwych osób jest ogromna i godna polecenia.

Wróżby i jasnowidzenia są doskonałe i sprawdzają się o czym niejednokrotnie przekonałam się prosząc o wróżbę czy interpretację snów.

Uważam że Cyganicha jest niesamowita w tym co robi , zwłaszcza że to co czyta w kartach ma odzwierciedlenie w moim życiu.

Polecam wszystkim nieszczęśliwym zagubionym Cyganichę bo to dzieki jej wskazówkom i rozmowie ponownie zobaczycie światełko w tunelu.


7. Cieszę sie, że mam sposobnosc i moge wyrazic swoje skromne zdanie na temat Cyganichy.Jednym okresleniem w dwóch slowach, Anioł w Człowieku.
Cyganicha na dzień dobry potrafi podtrzymać człowieka na duchu,w czarnej dziurze zwatpienia, pomoże ropalić na nowo promyk nadziei. Jest osobą życzliwą, pogodną i bardzo pomocną. W snach czyta jak w ksiażce, a rozłożone karty nie mają przed Nią żadnych tajemnic. Mogłam liczyc na Jej pomoc wielokrotnie i jestem Jej za to bardzo wdzięczna.
To może wydać sie dziwne, ale kiedy tylko mam możliwosc, rozmowy z Nią, czuje bijące od Niej cieplo i jakiś wewnętrzny spokój.Wystarczy zamienić z Nią kilka słów, a zagląda do ludzkiego wnętrza jak do studni.Ona jest niesamowitą osobą i ja osobiście wdzieczna jestem losowi, że postawił Ją na mojej drodze.Polecam Ją Wam serdecznie i z całego serca.


http://slajdzik.pl/slajd/dla-cyganeczki-60511


http://slajdzik.pl/slajd/dla-cyganeczki-na-dobranoc-56931


http://slajdzik.pl/slajd/odnawiam-dusze-97753

Zapraszam

708 688 931   4.26 zł brutto za minutę rozmowy 
Kreator www - przetestuj za darmo